شرکت ماشین آلات و تجهیزات گوانگژو جوندا ، آموزشی ویبولیتین

February 5, 2021

آخرین اخبار شرکت شرکت ماشین آلات و تجهیزات گوانگژو جوندا ، آموزشی ویبولیتین

شرکت ماشین آلات و تجهیزات گوانگژو جوندا ، با مسئولیت محدود ، در 2000 سال تاسیس شد.ما در قطعات یدکی بیل مکانیکی واردات و صادرات تخصص داریم.ما در مورد قطعات پمپ هیدرولیک HANDOK و قطعات موتور N-Power سرک می کشیم.ما از اول آگوست ، 2007 سال ، نماینده عمومی HANDOK بوده ایم.

 

ما تمام تلاش خود را می کنیم تا قطعات 、 لوازم یدکی هیدرولیک و پمپ Ass'y از SANY 、 CATERPILLAR 、 KOMATSU 、 KOBELCO 、 HITACHI 、 KATO 、 DOOSAN 、 HYUNDAI 、 XUGONG و غیره را تهیه کنیم علاوه بر این ، ما عامل تحمل موتور TAIHO ژاپن هستیم. شیر SHIN-NIPPON Ring RIK پیستون حلقه 、 NPR پیستون حلقه 、 TP پیستون حلقه.

 

در سال 2014 ، ما نام تجاری جدید N-POWER را ثبت کردیم که در زمینه قطعات یدکی موتور ساخت چین ، کیت های مهر و موم پمپ ، یاتاقان و قطعات الکتریکی تخصص دارد.پس از سالها تلاش و انباشت ، N-POWER توسط همه شناخته شده است.

 

ما بسیاری از روابط تجاری خوب در داخل و خارج از کشور را داریم و یک تیم خوب با هم ، ما تلاش های زیادی را برای دستیابی به آینده ای برنده برای مشتریان جهانی خود ادامه خواهیم داد!

 

من امیدوارم که در کاتالوگ لیست محصولات و صفحه اصلی ما به درک شما از محصول هیدرولیک و قطعات موتور کمک کند و این امکان وجود دارد که در آینده بسیار نزدیک محصولات ما را ملاقات کنید.

 

آخرین اخبار شرکت شرکت ماشین آلات و تجهیزات گوانگژو جوندا ، آموزشی ویبولیتین  0

آخرین اخبار شرکت شرکت ماشین آلات و تجهیزات گوانگژو جوندا ، آموزشی ویبولیتین  1