خط تولید

 

Guangzhou Junda Machinery & Equipment Co., Ltd. خط تولید کارخانه 0

شرکت HANDOK HYDRAULIC در ژوئن 1987 در بوسان-سیتی کره مستقر شد.

در ابتدا ما می خواهیم از حمایت گرم شما که تا به حال به محصولات ما انجام داده اید صمیمانه تشکر کنیم.از زمان تأسیس شرکت در 1987 ، کار تعمیر پمپ های هیدرولیک برای تجهیزات ساخت و ساز سنگین را مشاهده کرد.Handok Hydraulic از سال 1991 مشغول تولید طیف وسیعی از قطعات جایگزین پمپ های هیدرولیک و موتورهای مختلف تجهیزات سنگین ساختمانی و ماشین آلات صنعتی بوده است.

ما به عنوان یک تولید کننده پیشرو در نشانگرهای پمپ هیدرولیک و اجزای موتور در کره با تجهیزات و ماشین آلات مدرن با پشتیبانی از فناوری انباشته و تجربه زیاد ، محصولات با کیفیت خود را به مشتریان گرانقدر خود در داخل و خارج از کشور عرضه کرده ایم.

ما همیشه تمام تلاش خود را برای تولید محصولات با کیفیت عالی و قیمت رقابتی انجام می دهیم.

ما سعی می کنیم تمام تلاش خود را برای کسب شهرت جهانی از طریق تحقیق و توسعه مستمر انجام دهیم.ما صمیمانه امیدواریم که این مزاحمت برای درک محدوده محصولات ما برای شما مفید باشد و ما اولویت اصلی را بر تضمین کیفیت می گذاریم تا نیازهای شما را در زمان مناسب با قیمت رقابتی و تحویل فوری برآورده سازیم.

ما مشتاقانه منتظر هستیم تا در آینده نزدیک فرصتی برای خدمت به شما فراهم شود.

 

تحقیق و توسعه

Guangzhou Junda Machinery & Equipment Co., Ltd. خط تولید کارخانه 0Guangzhou Junda Machinery & Equipment Co., Ltd. خط تولید کارخانه 1Guangzhou Junda Machinery & Equipment Co., Ltd. خط تولید کارخانه 2